2005 rok, mała miejscowość niedaleko Częstochowy (czyt. Kłobuck), a w niej jak zawsze nic. Po latach grania na perkusji, dostałem do rąk gitarę, co pozwoliło wydobyć ze mnie melodię. Od tamtej pory wszystkie partie perkusyjne mogłem wypełnić czymś co siedziało we mnie od długiego czasu. Zafascynowany ogromną przestrzenią muzyki, dla zabawy zacząłem uwieczniać na komputerze wszystko co wymyśliłem. Od tamtej pory zaczęła powstawać moja solowa płyta, która po wielu latach osiąga w końcu ostateczny kształt! Jaki mam w tym cel? Przede wszystkim czerpać ogromną przyjemność z tworzenia czegoś ze mnie, nie zważając na granice moich umiejętności, a dodatkowo przedstawiać siebie innym za pomocą tekstów oraz dźwięków. Cel zostanie osiągnięty, kiedy choć jedna osoba zacznie do rytmu mojej muzyki tupać nogą… czas urzeczywistnić wyczekiwane!
-from MySpace (can someone please translate it?)
← Zurück